מועדון הרודסטרים - המאגר הטכני

ב.מ.וו - B.M.W

מאגר זה נמצא בבניה ואינו מכיל מאמרים עדי
הנהלת האתר

אם יש לך חומר טכני על דגמי BMW השונים שאתה מעוניין לחלוק עם חברי המועדון, כאן תוכל לפרסם אותו


קרא עוד...

חפש במאגר הטכני

הגבלת אחריות

כל עבודה שביצעת על המכונית שלך, בעבר או בהווה, כתוצאה מהסתמכות על מידע שהנך מקבל באתר www.roadster.co.il, הינה כולה על אחריותך בלבד.

עליך לבדוק ולוודא כל המלצה טכנית עם גורם עצמאי בלתי תלוי. אם יש לך ספק, עליך לפנות לקבלת יעוץ מקצועי מבעל מקצוע מומחה ומוסמך, שיבדוק אישית ובמו עיניו את מכוניתך וייעץ לך בהתאם.

המועדון מסיר מעצמו ואף לא יישא בכל אחריות לנזק מכל סוג שהוא, (אישי, לרכושך, לרכבך ו/או לצד שלישי), שיגרם עקב נקיטה או אי-נקיטה של צעדים ו/או פעולות כתוצאה מתיאור תהליך עבודה ו/או המלצה טכנית שניתנו כאן.

כל החומר הטכני המתפרסם באתר מוגן בזכויות יוצרים וקניין רוחני. אין להעתיקו ו/או לפרסמו במקום אחר ללא קבלת אישור בכתב מכותב המאמר ומהנהלת המועדון

יש לך מידע טכני שיכול לעניין את כולם?

האם גם אתה חוטא בכתיבת מאמרים טכניים? האם אתה חושב שיש לך את הידע ואת הרצון לחלוק אותו? אל תהסס, צור איתנו קשר, נשמח לקרוא ולפרסם את החומר.

הדואר האלקטרוני שלנו: roadster@roadster.co.il
או דרך דף הקשר שלנו.

אודות מועדון הרודסטרים

אודות מועדון הרודסטרים

מועדון הרודסטרים הישראלי הוקם ב-2003 ומיסד את פעילותו כעמותה רשומה בשנת 2008. המועדון מעמיד לנגד עיניו כמטרה את הגברת התודעה המוטורית, טיפוח המודעות לזהירות בדרכים וקידום הספורט המוטורי, בדגש על בעלי וחובבי רכבי רודסטר וקבריולה (רכבים פתוחים)

picture

איך מצטרפים אלינו?

איך מצטרפים אלינו?

מעניין להיות חבר בעמותה? עליך להגיש לוועד העמותה טופס רישום ולצרף דמי הרשמה וחברות כפי שיקבעו מעת לעת על-ידי ועד העמותה. ניתן להירשם לעמותה רק לאחר מפגש אישי עם אחד מחברי הועד, שיעשה בדרך-כלל במהלך המפגש השבועי של המועדון בימי שישי אחה"צ

picture

פעילויות העמותה

פעילויות העמותה

מועדון הרודסטרים מקיים מגוון רחב של פעילויות, אירועים ומפגשים לחברי העמותה. המועדון מקיים מפגש חברים שבועי בימי שישי בצהריים, מארגן טיולים עונתיים והרצאות העשרה, מרכז הסדרי הנחות מיוחדים לחברים וכן מנהל ליגה מוטורית בה משתתפים חברי המועדון

picture