פעילויות העמותה

מועדון הרודסטרים הישראלי מציע לחבריו מגוון רחב של פעילויות.

מדי יום שישי בצהריים נפגשים חברי המועדון בבית הקפה "קפהנטו", ברח' פנחס רוזן בת"א. אחת לשלושה שבועות מתקיים המפגש בחניון בית הקפה, סביב רכבי החברים, כאשר חברי המועדון מציגים לראווה מגוון רחב של רכבים.

המועדון מארגן לחבריו טיולי נהיגה משולבים באטרקציות תיירותיות ומוטוריות ברחבי הארץ. בשנה האחרונה אף הורחבה מתכונת הטיולים, והטיול האחרון התפרס על פני יומיים שכללו לינה ופעילות הווי משותפת של החברים.

המועדון מרכז הסדרי הנחות משמעותיים בתחומי העניין של חבריו. בין ההסדרים הבולטים ניתן למצוא:

  • מוסכי הסדר בהנחות משמעותיות למגוון הרכבים הקיימים במועדון
  • הסדרי הנחות דלק לחברי העמותה
  • הסדרי ביטוח ייחודיים לרכבי רודסטר וקבריולה
  • ספקי חלקי חילוף וחומרי טיפוח לרכב בהנחות משמעותיות
  • ציוד ושירותים נוספים לרכב

המועדון שם לנגד עיניו את נושא הספורט המוטורי, טיפוח המיומנות והבטיחות בנהיגה של החברים בעמותה. במהלך השנה מקיים המועדון ימי מסלול והדרבות נהיגה לחברים ומארגן ומשתתף בתחרויות ואליפויות קארטינג. גולת הכותרת של הפעילות המוטורית במועדון היא ליגת הג'ימקאנה של המועדון הפרוסה על גבי מרבית השנה וכולל 12 מחזורים של אתגר נהיגה מרהיב.

המועדון מקיים גם סדרה של הרצאות העשרה תחת השם "הרצאה וארוחה". סדרת הרצאות זו מתקיימת אחת למספר שבועות בשעות הערב, ובה מקבלים חברי המועדון מידע מעשיר בתחומים שונים ומגוונים.

את כל הפרטים המלאים לגבי פעילויות המועדון ניתן למצוא כאן, באתר המועדון, ובפורומים המיועדים לחברי העמותה.

עוד באותו נושא...

אודות מועדון הרודסטרים

אודות מועדון הרודסטרים

מועדון הרודסטרים הישראלי הוקם ב-2003 ומיסד את פעילותו כעמותה רשומה בשנת 2008. המועדון מעמיד לנגד עיניו כמטרה את הגברת התודעה המוטורית, טיפוח המודעות לזהירות בדרכים וקידום הספורט המוטורי, בדגש על בעלי וחובבי רכבי רודסטר וקבריולה (רכבים פתוחים)

picture

איך מצטרפים אלינו?

איך מצטרפים אלינו?

מעניין להיות חבר בעמותה? עליך להגיש לוועד העמותה טופס רישום ולצרף דמי הרשמה וחברות כפי שיקבעו מעת לעת על-ידי ועד העמותה. ניתן להירשם לעמותה רק לאחר מפגש אישי עם אחד מחברי הועד, שיעשה בדרך-כלל במהלך המפגש השבועי של המועדון בימי שישי אחה"צ

picture

פעילויות העמותה

פעילויות העמותה

מועדון הרודסטרים מקיים מגוון רחב של פעילויות, אירועים ומפגשים לחברי העמותה. המועדון מקיים מפגש חברים שבועי בימי שישי בצהריים, מארגן טיולים עונתיים והרצאות העשרה, מרכז הסדרי הנחות מיוחדים לחברים וכן מנהל ליגה מוטורית בה משתתפים חברי המועדון

picture