כתבות ומאמרים

חוויות הנהיגה שלי

סוף שבוע ברינג
יואב

יושב בקליאו-קאפ הצהובה. הקסדה שעל ראשי מגרדת את תקרת הרכב. מגיש את כרטיס הפלסטיק לקורא הכרטיסים במחסום. האור הכחול הופך ירוק, והזרוע הלבנה מתרוממת לפני הרכב. אני מפנה מבטי לנאור, שיושב לצידי, וקורא בקול "הנה זה בא הנה זה מגיע". לוחץ על הדוושה והחיוך על פני מתפשט. טוב שיש אוזניים לעצור את החיוך, אותו חיוך שלא ירד ממני בימים הקרובים.

קרא עוד...

מיני קופר אס קבריולט בכבישי טוסקנה

אני מועך את הדוושה ביציאה מהסיבוב ההדוק והמיני מזנקת קדימה אל עבר הפניה ההדוקה הבאה, בין שתיהן מחברת ישורת של לא יותר ממאתיים מטרים וברוחב של נתיב בקושי. אין שוליים. אין קווי הפרדה. מפעם לפעם מגיחה גם מכונית מהכיוון הנגדי.
מחוץ לתא הפתוח נכנעות קרני השמש האחרונות לחשכת הדמדומים וצובעות את הגבעות העגלגלות של מחוז קיאנטי בצבעים כהים של ירוק אדום וכתום. אומרים "לראות את נאפולי ולמות". כן בטח. הם פשוט לא ביקרו באזור פירנצה ולא חזו בשקיעה איטית אל תוך כרמי יין מנוקדים בוילות עתיקות וכפרים ציוריים, לא הריחו את הריח החמצמץ משהו של ענבים שזה לא מכבר נדרכו ולא הקדישו זמן להעריך את עשרות תתי הגוונים של טוסקנה כאשר הלילה משתלט אט אט על גבעותיה היפות להחריד.

קרא עוד...

יום מסלול מטורף בקליפורניה

אז אתם בוודאי שואלים את עצמיכם איך התדרדרתי למצב העגום שבו אני נאלץ לסוע במכוניות אקזוטיות אחת אחרי השניה במסלול מירוצים אשר נסגר במיוחד לאותו היום. אכן סיפור קשה וסוחט דמעות. הכינו את הממחטות ואל תשכחו להזמין עובדת סוציאלית (או שתיים, אני אוהב מבחר).

קרא עוד...

הגיהנום הירוק - סיפור בהמשכים
גיל - ZoomZoom

בסביבות השעה 14:00 נפתח דוכן הכרטיסים. אני נכנס למשרד וקונה כרטיס כניסה לגיהנום הירוק שטוב ל-4 סיבובים. טוב, הזמן לשעשועים נגמר, הגיע הזמן לשחק אותה ג´רמי קלארקסון ולרדת מ-10 דקות

קרא עוד...

ניסאן Z370 בהרי ירושליים
רוברט פרישקו (bobby)

במדינה בה גולף GTI עולה 240K (גרסה מאובזרת), ג´ולייטה תלתן ירוק עולה 235K ואלפא GT מיושנת 3.2 ליטר עולה קרוב ל-300K - הניסאן Z370 היא הבחירה הטובה ביותר לנהג אמיתי ותמורה מעולה למחיר, רק תקנו אותה בבקשה בלבן פנינה ומושבי עור אדומים ותרימו טלפון כשאתם מוכרים - תודה.

קרא עוד...

הונגריה על הצד
דן אמודי (MK4)

רגע. מה אני עושה כאן בכלל? מה אני עושה באיזה שדה תעופה סובייטי חצי נטוש 20 קילומטר דרומית לבודפשט? מה אני עושה בתוך כלוב מתכת שפעם, לפני הרבה שנים – לפני שטומי המכונאי השתיל בתוכו מנוע V8 בנפח 4 ליטר עם מומנט מכאן ועד לבראטיסלבה – היה ערס-מוביל לתפארת?

קרא עוד...

אליפות הדריפטים הישראלית
ניב סדובסקי

יום שבת בבוקר, הונגריה, שני רכבי טרנזיט מלאי ישראלים נכנסים לשדה תעופה נטוש, המחזה שנגלה לפניהם נראה לא קשור למציאות ומזכיר תוכניות רכב בריטיות מרובות תקציב:
כל שטח השדה היה מנומר בחצאי כדורי טניס וקונוסים, ערמות צמיגים ענקיות מונחות ליד קרוון חדיש והכי חשוב – 18 מכוניות במוו מוכנות לתחרויות דריפט עומדות וממתינות. ממתינות לנו.

קרא עוד...

חפש במאגר הכתבות

שלח אלינו מאמרים פרי עטך

האם גם אתה חוטא בכתיבת מאמרים טכניים? האם אתה חושב שיש לך את הידע ואת הרצון לחלוק אותו? אל תהסס, צור איתנו קשר, נשמח לקרוא ולפרסם את החומר.

הדואר האלקטרוני שלנו: roadster@roadster.co.il
או דרך דף הקשר שלנו.

אודות מועדון הרודסטרים

אודות מועדון הרודסטרים

מועדון הרודסטרים הישראלי הוקם ב-2003 ומיסד את פעילותו כעמותה רשומה בשנת 2008. המועדון מעמיד לנגד עיניו כמטרה את הגברת התודעה המוטורית, טיפוח המודעות לזהירות בדרכים וקידום הספורט המוטורי, בדגש על בעלי וחובבי רכבי רודסטר וקבריולה (רכבים פתוחים)

picture

איך מצטרפים אלינו?

איך מצטרפים אלינו?

מעניין להיות חבר בעמותה? עליך להגיש לוועד העמותה טופס רישום ולצרף דמי הרשמה וחברות כפי שיקבעו מעת לעת על-ידי ועד העמותה. ניתן להירשם לעמותה רק לאחר מפגש אישי עם אחד מחברי הועד, שיעשה בדרך-כלל במהלך המפגש השבועי של המועדון בימי שישי אחה"צ

picture

פעילויות העמותה

פעילויות העמותה

מועדון הרודסטרים מקיים מגוון רחב של פעילויות, אירועים ומפגשים לחברי העמותה. המועדון מקיים מפגש חברים שבועי בימי שישי בצהריים, מארגן טיולים עונתיים והרצאות העשרה, מרכז הסדרי הנחות מיוחדים לחברים וכן מנהל ליגה מוטורית בה משתתפים חברי המועדון

picture